czwartek, 14 marca 2013

BasiaArt

Witam serdecznie wszystkie Małopolanki  oraz gości odwiedzających ten bolg :)

 Mieszkam w pięknym Krakowie, jestem typową "matka polką" - wykonuję codzienne obowiązki :) pracuję, wychowuję dwie wspaniałe córeczki w wieku 10 i 13 l.
 A w wolnych chwilach, najczęściej "nocnych" oddaję się swojej pasji szycia, haftowania i tworzenia różnych ciekawych rzeczy. Uwielbiam to robić bo  sprawia mi to ogromną radość i spokój :) A oto kilka ostatnich prac z tkanin Tildy Moje prace można zobaczyć na blogu, który udało mi się niedawno stworzyć . Serdecznie zapraszam : http://basiaart74.blogspot.com/  

10 komentarzy:

 1. Witam. Chciałabym zaprosić Cię na "Książeczki synka i córeczki" oraz na "Babylandię" na dwie zabawy, w obu do wygrania ciekawe książki, ale nie tylko, bo jest również kilka sztuk biżuterii hand-made i drobiazgów do tworzenia biżuterii :) Nie chce narażać się wklejając bezpośrednio linki, ale jeżeli byłabyś zainteresowana to blogi znajdziesz w moim profilu :) Może miałabyś ochotę wziąć udział? Nie żebym namawiała, po prostu polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :)Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu witaj wśród nas. Dziewczyny chyba się ze mną zgodzą, że jeśli chodzi o szyjątka to z pewnością z nas bratnie dusze ;-) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 4. pięknie i elegancko wyglądają Twoje szyciowe cuda- zaraz idę luknąć na blog:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przejrzałam każdy post- o Matko jakie to wszystko śliczne!!! Jesteś wielka i chapeau bas!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, śliczne rzeczy tworzysz..

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki kobietki za odwiedzinki i miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń