piątek, 18 października 2013

Iza wstępuje do naszego grona:))

Od najmłodszych lat uwielbiałam prace kreatywne. Malowanie, rysowanie, lepienie z plasteliny czy tworzenie różnych rzeczy z papieru - sprawiało mi wiele radości. Przygodę z rękodziełem zaczęłam w 2009 roku. Była to biżuteria. Ponieważ nie boję się wyzwań przez kolejne lata próbowałam coraz to trudniejszych metod wykonywania klasycznej biżuterii, ale też chwytałam się innych metod bardziej profesjonalnych.


Obecnie można u mnie znaleźć klasyczną biżuterię oraz biżuterię wykonaną metodą haftu koralikowego czy beading. Wykonuję różnego rodzaju bransoletki.
W 2012 roku spróbowałam czegoś innego. Decoupage. Koleżanka powiedziała mi: "Nie próbuj, to wciąga!". I miała rację. Wciągnęło mnie do tego stopnia, że aktualnie mam mniej czasu na biżuterię ;) To coś innego niż biżuteria. Biżuteria ma służyć innemu człowiekowi dbając o jego wizerunek, decoupage pozwala uszczęśliwić drugiego człowieka i ułatwić mu codzienne życie. Ma nieograniczone możliwości tworzenia różnych przedmiotów.

Swoje produkty wykonuję w wolnej chwili. W każdy nowy produkt wkładam całe serce, poprostu pokochałam to co robię.
Myśl tworzenia dla kogoś motywuje mnie do działania. Każdy nowy komentarz, każda pochwała dodaje skrzydeł, a negatywna opinia mobilizuje do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.
Wszystko oczywiście zamieszczam na moim blogu http://corale-art.blogspot.com i na moim funpage`u https://www.facebook.com/CoraleArt?ref=hl

9 komentarzy:

 1. Super, że do nas dołączyłaś :) witamy wśród nas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :) widze ze i tutaj jestes :) super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. witaj i do zobaczenia 16 listopada:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, ze nie tylko ja będę nowa ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam!!Mam nadzieję, że zobaczymy się w listopadzie, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam Was wszystkie :) cieszę się, że przyjęłyście mnie do Waszego grona :)
  Zapewne większość z Was poznam w listopadzie na spotkaniu w Krakowie. Już nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 7. witam serdecznie i pędzę pooglądać co tam u Ciebie słychać?:)

  OdpowiedzUsuń