piątek, 7 lutego 2014

Zapraszamy na spotkanie 22 marca...

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na VI edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Ze względu na nadchodzący wiosenny czas oraz z uwagi na to, iż marzec to miesiąc kobiet, tematyka spotkania będzie poświęcona KOBIETOM!:)
 
Pragniemy aby podczas naszego spotkania każda uczestniczka poczuła się wyjątkowa. Wyjątkowo nasze spotkanie będzie połączone z konkursem związanym z kobiecością, w którym główna nagroda to metamorfoza i sesja fotograficzna jednej z uczestniczek spotkania. Szczegóły konkursu poznacie już wkrótce!:) 
 
22 MARCA [sobota]
Spazio Coffee & Cocktail Bar http://www.spazio-bar.pl/ 
ul. Szpitalna 9 (róg Szpitalnej i Tomasza) 
31-021 Kraków
Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00

 
W programie:
 
- W pierwszej części spotkania o swojej pasji fotograficznej opowie Katarzyna Rudnik. W tej części spotkania zostanie również zaprezentowana relacja z metamorfozy i sesji fotograficznej osoby, która wygra w naszym konkursie!
 
- W drugiej części spotkania prelekcja o analizie kolorystycznej i gość specjalny - doświadczona wizażystka i miłośniczka body paintinu Jovanka Czarnik.
Spędzasz dużo czasu na zakupach, wydajesz mnóstwo pieniędzy, Twoja szafa pęka w szwach, a Ty nadal nie masz się w co ubrać? Pora więc na ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ!!!
Dla naszego gościa kolorystyka to nie tylko zespół barw, ale pasja, której poświęciła swoje życie. Podczas swojej prezentacji Jovanka nauczy nas jak dobrać odpowiednie kolory żeby podkreślić swoją urodę. Już nie będziesz miała problemów z dobraniem odpowiedniej garderoby i wyeksponowania w Tobie to co najlepsze! Dołącz do nas! Poczuj się pięknie i wyjątkowo – odmień swój wizerunek i własne samopoczucie! 
 
- Kolejnym wyjątkowym punktem programu będzie występ wokalny utalentowanej Julity Dusza. W trakcie występu Julity wszystkich miłośników dobrej kawy, smacznego jedzenia, pysznych słodkości, oryginalnych drinków i win zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Spazio Coffee & Cocktail Bar - partnera wydarzenia.
 
- Na koniec kolejny Gość Specjalny - Aleksandra Bojakowska znana wśród rękodzielników jako „Calista” wprowadzi nas do eto tematyki haftu sutaszowego. Instruktorka odkryje przed nami tajniki tej pracochłonnej i bardzo efektownej techniki oraz poprowadzi warsztaty podczas których każda z osób biorących udział w spotkaniu wykona dla siebie przepiękną sutaszową broszkę.
 
Ponadto wiele innych atrakcji:
- pamiątkowe zdjęcia
- stoiska z biżuterią
- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji 
- w trakcie spotkania odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać bardzo atrakcyjne i cenne nagrody! 
 

Wstęp: tylko 30 zł! 
 
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!
 
Kontakt w sprawie współpracy, zapisy, i informacje: info@mamycel.pl 
 
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

11 komentarzy:

 1. To ja chętnie:) już wysyłam e mail
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę :)
  Proszę mnie wpisać na listę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. proszę wysłać złoszenie na maila info@mamycel.pl Pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Bardzo fajny plan spotkania, mnie również proszę wpisać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobra zapisuję się :) jak narazie nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby udało mi się wpaść :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja oczywiście też się wpisuję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmm i znowu mnie nie będzie, robię urodziny młodszej córeczki. Pozdrawiam Was ciepło!

  OdpowiedzUsuń