środa, 17 grudnia 2014

Powitajmy nową Małopolankę Angelikę:)


Mam na imię Angelika, ale w świecie blogowym większość zna mnie jako A.J. Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Pochodzę ze Spisza, ale obecnie mieszkam w Jabłonce.
 Tworzę, by usatysfakcjonować swoją ukrywaną przez dłuższy czas, artystyczną duszę. Tworzę, bo jest to moja odskocznia, od codziennej rutyny. Tworzę, aby zobaczyć uśmiech na buzi bliskich mi osób i móc niewielkim nakładem pieniężnym, stworzyć coś wyjątkowego i potrzebnego. 
 Moja przygoda z szycie zaczęła się, m.in. od uszycia dla synka (bez użycia maszyny do szycia!) maskotki z ulubionej bajki. Te iskierki zachwytu w jego oczach dały mi tyle radości, iż nawet trudno to opisać... :) Eksplozja szczecią w sercu matki...
 Piszę bloga aby zainspirować innych do działania. Po to aby pokazać, że rzeczy wydające się trudne do zrobienia, wcale takie być nie muszą. Chciałabym aby dodawało innym skrzydeł, tak jak dodaje ich mnie. Staram się aby posty DIY były pomocne, proste oraz motywujące. 
 Czasem miewam tysiąc pomysłów na minutę i miliony zaplanowanych projektów, ale finalnie jedynie garstka z nich ma możliwość ujrzeć światło dzienne. Najczęstszym powodem porzucenia pomysłu, jest zwykły brak czasu. Staram się jak najwięcej poświęcać go mojej rodzinie, więc chwile na twórczość są racjonalnie dawkowane.
 Od roku prowadzę bloga o nazwie "Skrzydlata chatka" http://skrzydlatachatkaaj.blogspot.com, na którego serdecznie Was zapraszam :)
 Pozdrawiam 
 Angelika Janc
7 komentarzy:

 1. mebelki wyglądają pięknie a za chwilę wybiorę się zobaczyć resztę- witam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam i również serdecznie witam :)

   Usuń
 2. Dziękuję za przyjęcie mnie do grup. To zaszczyt znajdować się w tak zacnym gronie :) Raz jeszcze wszystkich serdecznie witam i cieplutko pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy Cię wśród nas:) Pozdrawiam

   Usuń
 3. Witam:) Bardzo nam miło, że dołączyłaś:)

  OdpowiedzUsuń