niedziela, 28 czerwca 2015

Sezon urlopowy

Wszyscy już pewnie siedzą na walizkach i nie mogą doczekać się, kiedy zanurzą swoje stroje kąpielowe w ciepłych morzach. Nie będę Was zatem zasypywać milionem propozycji na lipiec. Dla tych, którzy pierwszą połowę wakacji spędzą w Małopolsce mam dwa wydarzenia i jedną kopalnię pomysłów.


Zacznę od prywaty. Pewnego dnia dziewczyny wyrzucą mnie z grona administratorów bloga, bo rządzę się, jakbym u siebie była ;) Zanim to zrobią, serdecznie zapraszam na wernisaż wystawy moich fotografii. "Heterotopie codzienne" to spojrzenie na miejsca przez pryzmat opowieści wypełnionych emocjami.

Wernisaż odbędzie się 5 lipca 2015 r. o godzinie 17:00 w Pubie "Grodzka 42 Hard Rock Music" 
przy ul. Grodzkiej 42 (sala na parterze). 
Wystawa potrwa do 5 sierpnia 2015 r.
W lipcu odbędzie się również najważniejsza, moim zdaniem, impreza dla rękodzielników: Festiwal ETNOmania. Po raz piąty na terenie Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie (40 km od Krakowa) spotkają się miłośnicy rzemiosła, eko i folkdizajnu. 

Koniecznie wpiszcie do swoich kalendarzy ten termin: 19 lipca 2015 r. w godzinach od 11:00 do 19:00. 
Więcej informacji znajdziecie na stronie Organizatora.I na koniec polecam kopalnię pomysłów na ciekawe spędzenie wolnych chwil na terenie Małopolski. Na interaktywnej mapie znajdziecie między innymi zabytki, szlaki, wydarzenia i lokalne produkty. Ponadto portal przygotował artykuły na temat zakątków, które w naszym województwie warto odwiedzić.Buziaki dorzucam i mam nadzieję, że zobaczymy się w wymienionych wyżej miejscach ;)
Monia


8 komentarzy:

 1. Ja też już się nie mogę doczekać wyjazdu wakacyjnego :d

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak..ja tam myślę zanurzyć się w jeziorze:) Może i się rządzisz..ale faktycznie ostatnio to coś tu trochę cichutko..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno dziewczyny się rozgadają, kiedy tylko chwycą wolny czas za ogon ;)

   Usuń
 3. Uwielbiam jezioro i nie mogę się doczekać,aż pogoda się zmieni, bo póki co zimno :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Krakowie cały czas upalnie, mamy też jeziora na wyciągnięcie ręki, zapraszam ;)

   Usuń
  2. Ja cały czas jeżdżę nad jeziorko powidzkie, polecam :)

   Usuń
 4. hi
  Friend,
  Nice lovly post.
  auratrends.co.uk
  grabbit.com.pk

  OdpowiedzUsuń