Współautorki bloga


Iwona Dudziak - matka założycielka:)

Założycielka nieformalnej grupy Małopolanki tworzą...Być kobietą z pasją. Współorganizatorka spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie", koordynator ds. wydarzeń na portalu Mamycel.pl. Z pasją zajmuje się rękodziełem jej prace można oglądać na blogu Kuźnia Upominków. Prywatnie mama i żona.


Beata Marszałek


 Współorganizatorka spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie". Miłośniczka rękodzieła, aktywnie wspiera i pomaga ludziom z pasją. Prywatnie mama i żona. 
Dobry anioł Małopolanek :) Zuza Senkara 

Aktywnie działająca Małopolanka, dbająca o wizerunek naszego bloga, nasza Pani grafik:)Pracowita i zwariowana nie znająca słowa "nuda".  Z pasją zajmuje się rękodziełem, jej serce skradło decoupage oraz filcowanie. Tworzy niezwykłe prace, które możecie podziwiać na blogu DECU Style. Prywatnie żona.
Agata Bobowska


Aktywnie działająca Małopolanka, zawsze miała smykałkę do ręcznych robótek. Z tym trzeba się urodzić. A Agata na pewno się urodziła. Już jako mała dziewczynka dziergała serwetki. I co trzeba zaznaczyć, wszystkiego uczyła się sama. Krok po kroku. Tworzy cudne przytulanki, które możecie zobaczyć na stronie Misiolanki