wtorek, 11 listopada 2014

Spotkanie z Tomaszem Szpalek – wicemistrzem Polski i Europy w carvingu!

Już w tą sobotę wyjątkowe spotkanie!!!
Naszym gościem będzie Tomasz Szpalek - wicemistrz Polski i Europy w carvingu!:)
 
 
W Polsce carving kojarzony jest przede wszystkim z dekorowaniem warzyw i owoców i, co gorsza, jest to sztuka kojarzona tylko i wyłącznie z gastronomią jako sposób przygotowywania żywności, co jest ogromnym nieporozumieniem i zubażaniem sztuki carvingu, gdyż sprowadza ją jedynie do elementu gastronomicznego. Dlatego postanowiłem pokazać zupełnie inną, pełniejszą stronę carvingu, zwrócić uwagę, że carving to nie sposób przygotowywania żywności. Jest to przede wszystkim sztuka dekorowania otaczającego nas świata oraz przedmiotów wokół nas" - Tomasz Szpalek -www.carving.net.pl

Soap carving i fruit carving – dla wielu, którzy po raz pierwszy słyszą te słowa, są one prawdziwą zagadką. O tym, co one oznaczają oraz o sztuce, która się z nimi wiąże, opowie prawdziwy ekspert – pan Tomasz Szpalek – wicemistrz Polski i Europy w carvingu, który w cudowny sposób tworzy małe dzieła sztuki z dość nietypowych materiałów….

Na spotkaniu będziemy mieli okazję nie tylko podziwiać cudowne dzieła mistrza ale sami spróbujemy sił w wycinaniu/ tworzeniu zachwycających motywów kwiatowych w mydłach! 
 
 
Rzeźbione mydełka są prawdziwą nowością na polskim rynku. Po latach niedoceniania w ostatnich miesiącach nastąpił prawdziwy rozwój tej odmiany carvingu . A wszystko to za sprawą Tomasza Szpalek ,którego świeże spojrzenie na soap carving , nowatorskie pomysły dotyczące techniki przygotowania mydełka carvingowego i ciekawe niespotykane dotąd w Polsce wzornictwo zainspirowało do podążania jego śladem innych miłośników sztuki carvingu. 
 
Nie przegap tego spotkania! Już 15 listopada w Krakowie nauczysz się jak poprawnie posługiwać się narzędziami, samodzielnie wykonasz prześliczne, ozdobne mydełka oraz osobiście poznasz naszego wyjątkowego gościa! 
 
Zapraszamy!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz