piątek, 13 kwietnia 2012

Spotkanie 21 kwietnia

Witajcie dziewczyny...:))
Nasze spotkanie przybliża się wielkimi krokami, czas więc załatwić wszystkie sprawy organizacyjne...

Godzina spotkania 11.00

Adres:
Gimnazjum nr 28
ul.Bujaka 15 - Osiedle Kurdwanów

A teraz wszystko po kolei tłumaczę....:))

Po pierwsze niestety organizatorka odwołała wycieczkę 21 kwietnia, ponieważ w tym dniu nie da rady. Majalena ma ustalić z Nią inny termin o którym Nas poinformuje i kto będzie miał ochotę to skorzysta...Szkoda wielka bo bardzo się cieszyłam z tej wspólnej wycieczki...

Po drugie godzinę spotkania ustaliłam na 11.00. Oczywiście jeśli ktoś dojedzie później to nic się nie dzieje. Spotkanie będzie trwało tyle godzin na ile starczy Nam sił:) salę mamy zarezerwowaną na cały dzień. Nie ma ograniczeń czasowych jak ktoś będzie chciał iść wcześniej to wyjdzie wcześniej. Ja przewiduję że spotkanie będzie tak trwało z 5 h tak do 16.00...Zobaczymy jak się wszystko rozwinie...:))

Po trzecie miejsce spotkania to Świetlica Terapeutyczna "IKAR" która mieści się w Gimnazjum nr 28 na Osiedlu Kurdwanów. Miejsce to mamy dzięki Agnieszce Czerkas oraz dzięki Pani Marcie, która jest kierowniczką tej świetlicy.
Co do miejsc to były dwie propozycje Majaleny oraz Agnieszki. Wybrałam świetlicę przede wszystkim dlatego, że mając tam Nasze spotkania będziemy wspierać Panią Martę w prowadzeniu świetlicy oraz pomagać dzieciom w sposób pośredni oraz bezpośredni.
Jest to placówka opiekuńczo- wychowawcza dla dzieci niepełnosprawnych, z rodzin wielodzietnych, z problemami w nauce...
Są tam trzy sale + łazienka, co prawda nie są one jakieś luksusowe tylko takie jak to w niezbyt nowej szkole, ale za to jest wszędzie czysto i porządnie.

Po czwarte koszty...ustaliliśmy że za pierwsze spotkanie każda z Nas zapłaci 2 zł za każdą godzinę spotkania. Czyli jeśli ktoś będzie 2 godz. płaci 4 zł a jak ktoś będzie 5 godz. płaci 10 zł. + ewentualnie jak ktoś będzie chciał może coś dorzucić więcej. Pieniądze te będą darowizną na rzecz świetlicy. A ponoć są im bardzo potrzebne. Także będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym, my będziemy mieć lokal a przy okazji pomożemy osobą które naprawdę tego potrzebują:)
W przyszłości natomiast możemy się odwdzięczyć w inny sposób np. kupując coś dla świetlicy.
Możemy również prowadzić warsztaty dla tych dzieciaków jest również wiele innych możliwości. To wszystko do uzgodnienia na spotkaniu:)

Proponuję również poskładać się po 5 zł (lub więcej - czekam na propozycję) od osoby na kawę, herbatę, cukier itp...Ja z Agą zrobimy przed spotkaniem zakupy, będziemy na sali wcześniej i wszystko przygotujemy...Niektóre dziewczyny proponowały, że upieką jakieś ciacho...więc byłoby super:)

Przypominam również o przygotowaniu jakiejś pracy na wymiankę!!!:)

Lista obecności już jest - niestety dwie osoby z ważnych powodów nie będą. Pozostałe proszę o potwierdzenie przybycia na 100%.
1. Grodzia
4. agagbu
5. Kasia
8. Beatka
9. Ita - Justyna
10. Edyta
11. Edi Es
12. DomMarzi
To chyba na tyle...:)) Czekam na wszystkie opinie i sugestie oraz na potwierdzenie przybycia!!!
I do zobaczenia już za tydzień:))) 

Jakby ktoś nie wiedział jak dojechać to proszę pisać Aga na pewno Wam podpowie:))

26 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joasiu, jeśli trzeba gdzieś po Ciebie wyjechać (np. na Zakopiankę) ... to służę pomocą :-)))

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. ok wreszcie konkrety:) przywiozę coś słodkiego i oczywiście będę jak nic!!Nie widzę inaczej- pozdrawiam i zaczynam myśleć o wymiance

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście będę na 100% ... już nie mogę się doczekać :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli nic nieprzewidzianego mi nie wyskoczy to ja również przybędę. Godzina jak dla mnie super i wszystkie pozostałe warunki też. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edytko w takim razie wpisuję Cię na listę. Cieszę się bardzo, że będziesz:)) proszę Cię jeszcze o napisanie paru słów o sobie na blogu żeby dziewczyny mogły Cię poznać:)) pozdrawiam

   Usuń
  2. Oczywiście. Bardzo chętnie. Tak sobie tylko pomyślałam, że zaczekam ze dwa dni żeby post na temat spotkania był widoczny :)

   Usuń
 5. Ja niestety nie mogę tym razem potwierdzić na 100%, że będę. Mój mąż będzie w pracy do 15.00, a ja nie mam z kim zostawić dzieciaków. Jestem wolna dopiero, jak wróci z pracy...więc może następnym razem...no chyba, że się jakoś uda...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rozumiem... w takim razie wykreślam Cię z listy...ale jakbyś dała radę to zapraszamy! nie musi być na 11.00:))

   Usuń
 6. Mam nadzieję ,że dotrę i zdążę na czas, bo nie znam Krakowa. Co do przemyśleń Majaleny to zgadzam się z Nią i postaram się też coś upiec i przywieźć, a koszty może obliczymy po spotkaniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Makramko to najlepiej skontaktuj się z Agnieszką Czerkas ona Ci dokładnie wytłumaczy jak dotrzeć na miejsce żebyś niepotrzebnie błądziła:) a koszty ustalimy na spotkaniu..

   Usuń
 7. Ja przybędę na dzień dzisiejszy na 100% i coś przyniosę, ale wybaczcie -raczej kupnego, bo jak upiekłam na spotkanie rodziców w szkole to -dałam plamę-delikatnie mówiąc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się że będziesz:)

   Usuń
  2. trzeba Ci wybaczyć bo raczki stworzone do robienia innych ślicznych rzeczy więc bez pazerności z tymi talentami- kulinaria pozostawiamy innym niech też coś mają:)

   Usuń
 8. dziewczyny przykro mi bardzo ale mnie nie będzie :((((, już w niedzielę zapowiedziała się chrześnica ... próbowałam przełożyć ich wizytę ale Oni z daleka i nie bardzo mogli poprzekładać...
  :((
  pozdrawiam i duchem będę z Wami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rozumiemy Martuś ale mam nadzieję, że następnym razem będziesz:)

   Usuń
 9. Witam serdecznie Małopolanki i pytam nieśmiało, czy mogę również dołączyć do tak zacnego towarzystwa? Pod wpływem edyta350, postanowiłam napisać i może razem damy radę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście że razem damy radę:)
   odezwę się do Ciebie na pocztę:)
   pozdrawiam:)

   Usuń
 10. Dziewczyny, jeśli macie jakieś pytania dotyczące miejsca spotkania, czy jak najłatwiej dojechać - piszcie śmiało. Mój e-amil: agnieszka.czerkas@gmail.com Postaram się jasno wytłumaczyć ... zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Moja koleżanka też bardzo chce się przyłączyć (DomMarzi), ale ma straszny zakręt w pracy i nawet komputera nie ma kiedy w domu włączyć. Na zaproszenie do małopolanek odpowie dopiero w piątek (bo przyjdę do niej i ją "przyduszę"). Niniejszym więc zgłaszam za nią jej chęć uczestnictwa w sobotnim spotkaniu, i przepraszam, że tak późno, ale do końca nie wiedziała czy da radę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a właśnie miałam do niej pisać:) bo widziałam, że zaczęła pisać posta i nie skończyła:)to ją tam przyduś i przyprowadź na spotkanie:)
   wpisuję ją na listę:) strasznie się cieszę:) pozdrawiam

   Usuń