wtorek, 11 czerwca 2013

Ankieta odnośnie spotkania...

W związku z tym, że otrzymałam negatywne opinie odnośnie najbliższego spotkania, przygotowałam dla Was ankietę - znajdziecie ja na bocznym pasku.

Proszę o odpowiedź na dwa pytania:

1. Czy podoba Ci sie nowa forma spotkań?
2. Czy cena 25 zł za spotkanie jest dla Ciebie za wysoka?

Proszę o szczere odpowiedzi ( ankieta jest anonimowa), a wszystkie dodatkowe komentarze i opinie proszę pisać pod postem. 8 komentarzy:

 1. Nie wiem czy uda mi sie dotrzeć na spotkanie ale mam taki plan więc się wypowiem. Mnie się podoba taka forma spotkania. Bardzo chętnie dowiem sie czegoś o podróżach Pań. Trochę mi jednak brakuje w programie czasu wolnego na pogaduszki :) Warsztaty jak najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kochana program jest ramowy, na pewno znajdzie się czas na pogaduszki:)) spokojna głowa:)

   Usuń
  2. i bardzo się cieszę, że w końcu uda Ci się do nas przybyć!:)

   Usuń
 2. Byłam na dwóch spotkaniach dopiero więc nie wiem jak bardzo mogę się wypowiadać :P ale chciałabym powiedzieć, że mi się podoba - nie narzekam.. na wszystkich każda (oczywiście kto chce) może się dowiedzieć czegoś nowego z nowej dla niej techniki/dziedziny.. dodatkowo można się wymieniać uwagami (tudzież poplotkować :P) Więc dla mnie jest idealnie..
  I już nie mogę się doczekać spotkania - zwłaszcza, że będzie to już dla mnie luźniejszy okres :)
  Więc kochane - do zobaczenia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do zobaczenia i trzymam kciuki żeby wszystko się udało!:))

   Usuń
 3. Ja oczywiście ucieszę się najbardziej ze spotkania- jakoś na tym najbardziej mi zależy, a reszta...? Mnie tam pasuje wszystko:):):) Widać taka mało wymagająca jestem! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również mam w planie(nadal!) uczestniczyć. Już nie mogę się doczekać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ...a ja na spotkanie nie dam rady dojechać. Gorąco Was Wszystkie pozdrawiam i myślę, że będziecie mieć ciekawe i inspirujące spotkanie.

  OdpowiedzUsuń