sobota, 11 października 2014

Weekendowe Inspiracje - karmnik

Pogoda jak najbardziej letnia (i bardzo dobrze!), ale może czas już pomyśleć o nadchodzącej zimie? Gdy spadnie śnieg i temperatura będzie ujemna, my będziemy się wygrzewać w domu przy kominku (a jak ktoś nie ma, to przy kaloryferze) z kubkiem kakao lub szklanką herbaty z cytryną. A co z biednymi ptaszkami, które będą musiały marznąć na zewnątrz? Można im pomóc montując w ogrodach lub na balkonach  KARMNIKI . Zdjęcia poniżej pokazują, jak duża różnorodność i zupełna dowolność panuje w tej tematyce, wcale nie trzeba wydać majątku, by skrzydlaci przyjaciele byli zadowoleni. Tak, na jednym ze zdjęć jest wytłoczka po jajkach. :)http://zapytaj.onet.pl/Category/010,006/2,22207529,Jak_latwo_zrobic_ciekawy_karmnik_.html


http://www.drewdon.pl/galeria/karmniki-dla-ptakow/karmnik-mini.html


http://www.birdsandblooms.com/birding/attracting-birds/feeding-birds/feed-birds/


http://mojemalecodziennosci.blogspot.com/2013/12/karmnik-diy.html


http://stylowi.pl/10583990

6 komentarzy:

  1. Jako dziecko potrafiłam godzinami przesiadywać w kuchennym oknie obserwując ptaki, które wesoło latały sobie obok karmnika. Cieszyłam się, że takim drobnym gestem mogłam wiele dla nich zrobić. A te inspiracje są po prostu bajeczne :) W sam raz dla jakiegoś kreatywnego dziadka (przynajmniej mój zawsze zajmował się ''konstrukcją'').

    OdpowiedzUsuń
  2. heheh świetne karmiki ;) Zapraszam do mnie http://handmade-with-love-by-klaudia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Aaaaaaaaa.... zapiszczałam się gdy zobaczyłam te karmniki!!! Szczególnie ten z filiżanką przypadł mi do gustu :) Muszę taki mieć - KONIECZNIE! :)))

    OdpowiedzUsuń