wtorek, 20 marca 2012

Konkurs na wielkanocną pisankę

Sugestią "szefowej" było uporządkowanie warunków konkursu. Postaram się w punktach umieścić wymagania co powinno rozjaśnić wszystkim sytuację:
1. Zamieszczamy pisanki/ fotka szt 1/ do ostatniego marca- godzina 22.00
2. Udział może wziąć każdy/ niekoniecznie członek tego bloga/ wystarczy wysłać fotkę swojej pracy na adres zamornik@wp.pl
3. Małopolanki chwalą się bezpośrednio na blogu zachęcając do głosowania.
4. Głosujemy tylko na jedną pracę/ niestety :( bo jak tu wybrać?/
5.  1 kwietnia wrzucę wszystkie prace do jednego posta i zacznie się wielkie głosowanie trwające do piątku 6 kwietnia/ trzeba się spiąć:)
6. Nagrodą / prócz "uścisku dłoni prezesa" to załatwię osobiście z guru/ będzie niespodzianka i mam prośbę do wszystkich, którzy coś tworzą o wsparcie. Już są dwie osoby chętne do sponsoringu, ale poszukujemy dalej:) Najlepiej kontakt na mojego maila i ustalimy szczegóły. Przy nadmiarze nagród przewidujemy więcej niż jedno wyróżnienie.
Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy:):):)

8 komentarzy:

 1. super! sama bym lepiej tego nie napisała:) cieszę się, że należysz do Naszej grupy! super się współpracuje z takimi osobami jak Ty! buziaki:)
  cieszę się, że Naszą grupę stanowią tak fajne osoby:) Dziękuję Wam wszystkim:)i zachęcam do konkursu!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. pochwała z ust/komputera/ szefa...bezcenna:)Mam nadzieję, że chętnych nie zabraknie i bez względu na wynik konkursu wszyscy będą się świetnie bawić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o nagrody czy wyróżnienia to mam taką propozycję -

  Np.: Jeśli udałoby się nam ustalić jakieś stałe spotkania małopolanek (powiedzmy raz na miesiąc) to wtedy możnaby własnie zrobić taki jeden z punktów programu wręczenie nagród wyróżnionym osobom w konkursach itp.. (a jeśli tej osóbki nie będzie wtedy wyślemy jej pocztą prezent). To taka luźna propozycja nie wiem czy się to uda i spodoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że to bardzo dobry pomysł:)

   Usuń
  2. Dziękuję, no to cieszę się :)
   PS: banerek na konkurs wysłałam do zamornik (przydałby się żeby umieścić go u siebie jeśli bierzemy udział w konkursie ;)

   Usuń
 4. Dziewczyny jak ja żałuję że daleko od Was mieszkam, nie mniej jednak jedno zdjęcie wyślę, nie wiem które, z pewnością nie wygram ale zabawa może być fajna. Zachwycają mnie Wasze pomysły więc postaram sie na swoim blogu informacje o zabawie zamieścić. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za Waszą kreatywność nie tylko twórczą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak tylko wybiorę jakieś jajo, to na pewno je zgłoszę. A i zaraz zamieszczam u siebie info o konkursie. W ogóle, to super inicjatywa, ten blog :D
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 6. ja mam dwie lewe ręce ale i trak jajo jakieś wymyślę ;)
  buziaki zostawiam

  OdpowiedzUsuń