poniedziałek, 19 marca 2012

Propozycja zabawy

Coś ostatnio na blogu zapadła niezręczna cisza więc mam propozycję- może zrobimy zabawę polegającą na prezentacji jaja wielkanocnego. Każda mogłaby wybrać z wielu  różnych technik, którymi się zajmuje takie, jakie w tym roku najbardziej się spodobało/ koniecznie wykonane samodzielnie:)/ Myślę, że czas umieszczenia na blogu do powiedzmy końca marca byłby realny, potem szybkie głosowanie/ każdy wybiera 3 najfajniejsze/ i już w wielką sobotę mamy zwycięzcę:) Nie mam pojęcia co dalej/ nagroda, uścisk dłoni prezesa czy jeszcze inne profity/, ale chętnie zobaczyłabym te wszystkie cuda na jednej stronie:) Kto jest za???

13 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. oj tam nie da! Niech będzie, że niezbędny owal, reszta to kwestia wyobraźni. Do konkursu weźmiemy każdą, rzecz, która będzie owalna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł!!! Chętnie zmierzę się z tematem ... i to niekoniecznie biżuteryjnie :-))) Z przyjemnością zobaczę inne prace ... już jestem bardzo ciekawa :-) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super- zmobilizuje mnie to do zrobienia jajek, a jak nie wyjdą, to można pokazac zeszłoroczne???

  OdpowiedzUsuń
 5. NO KOCHANA STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ;-))))POMYSŁOWA BESTYJKA Z CIEBIE. JA W JAJKACH MARNA JESTEM ALE CO MI TAM ZASZALEJĘ, PÓJDĘ NA ŻYWIOŁ;-))))

  OdpowiedzUsuń
 6. hihi to ja chyba muszę pobielić jajo :))) a może nie tylko jajo tylko coś wielkanocnego??? np stroik, aranżacja jakaś??? - ale jak jajo koniecznie to też może być coś się wykombinuje ;)
  pozdrawiam wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 7. najlepiej jajo bo przy wielkiej różnorodności nie będę potrafiła wybrać:) Zeszłoroczne też "pasi", bo kto wie kiedy wyszła jego gwarancja? Może być na kartce czy jak tam chcecie- rozstrzygnięcie pozostawiam Grodzi, żeby nie było... ktoś musi być generałem. Skoro jest zainteresowanie to ja pewnie też muszę się spiąć ufff. Pozdrówka dla każdej uczestniczki powodzenia życzę

  OdpowiedzUsuń
 8. Też postaram się zjerzyć z majem -to jest zmierzyć z jajem

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. świetny pomysł i podpisuję się pod nim obiema rękami :)

  OdpowiedzUsuń
 11. jaja jeszcze nie zrobiłam żadnego. postaram się coś "znieść" do końca marca. mam nadzieję, że zdążę.

  OdpowiedzUsuń
 12. o jak pięknie- nowe techniki nowe pomysły się lęgną z tymi jajcami i właśnie o to chodziło. Zachęcam serdecznie, zawsze to przed świętami będzie jak znalazł:)

  OdpowiedzUsuń