wtorek, 8 maja 2012

Witam.

KOCHANE MAŁOPOLANKI.

Mam na imię Agnieszka i jestem szczęśliwa, że mogę dołączyć do tak miłego grona dziewczyn, które tak ja kochają wszelkie rękodzieło.
W sumie już od dzieciństwa byłam otoczona szeroko pojętym rękodziełem, ponieważ babcia była mistrzynią w robieniu przepięknych swetrów na drutach, oraz moja  mama haftowała i szydełkowała.
Długo to trwało zanim i ja postanowiłam przekonać się, czy przypadkiem aby talent i zamiłowanie  w genach nie odziedziczyłam.Ciągle jednak mam wrażenie ,że staram się poznać wiele technik czy nawet spróbować wszystkiego co tylko mnie zachwyci.
W przeciągu ostatniego roku postanowiłam założyć bloga, nauczyłam się decoupage-ba no może to stwierdzenie na wyrost, bo właściwie to ciągle są próby stworzenia czegoś interesującego.Zakochałam się we frywolitce i choć początki były trudne to dziś widzę, że trening czyni mistrza i z każdą pracą jestem bliska stwierdzenia, że jednak jestem w tym dobra.No i jeszcze sutasz- szalenie podobają mi się wszelakie broszki i kolczyki sutaszowe to i też próbuję plątać sznurki i kamyczki.Czasem też szyję ale to już zupełnie amatorsko.
Próbuję sił w scrapbookingu czy beadingu ciągle jednak ucząc się za każdym razem czegoś nowego.
Mam zamiar jeszcze haftować i szydełkować i chciałabym z Wami dzielić się moimi małymi osiągnięciami.

Obecnie prowadzę bloga www.decomargherita.blogspot.com.

Przesyłam serdeczne pozdrowienia i mam nadzieję, że wkrótce z niektórymi z Was uda mi  się spotkać nie tylko tutaj;-)))
Pozdrawiam.4 komentarze:

 1. Witaj :)
  pozdrawiam serdecznie
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. cieszę się, że do nas dołączyłaś Agnieszko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. witam pięknie, widzę, że to nie tylko ja próbuję wszystkiego bez opamiętania- pocieszające jest to, że nie jestem jedynym takim egzemplarzem- pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń