poniedziałek, 8 września 2014

Pasja wyobraźnią malowana - zapraszamy na spotkanie 27 września!!!!


W sobotę 27 września w klubokawiarni Cafe Szafe w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Tego nie można przegapić! To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia.

Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Pasja wyobraźnią malowana…”.
27 września [sobota]
Kawiarnia Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00

Dołącz do nas! Przyjdź na spotkanie! Może i Ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację? Cykl „Pasja sposobem na życie” może okazać się idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie własnej kreatywności i poznanie ciekawych ludzi, którzy mogą zmobilizować do działania i zmienić nasz sposób patrzenia na rzeczywistość.

W programie:

*GOŚĆ SPECJALNY ZARAZI NAS SWOJĄ PASJĄ - szczegóły już wkrótce!!! dodam, że będzie to jedna z nas Małopolanek:)

*TO I OWO NA TEMAT MALOWANIA NA JEDWABIU ORAZ TWÓRCZE WYZWANIE - WARSZTATY MALOWANIA NA TKANINIE Z DOMINIKĄ RADZIKOWSKĄ

Dekorowanie tkanin i malarstwo na tkaninach to wspaniała i wyjątkowo twórcza zabawa dla każdego. Na zajęcia zapraszamy szczególnie te osoby, które zainteresowane są rozwijaniem swoich zdolności manualnych.
Z pomocą Dominiki Radzikowskiej - Nikado Manufaktura, specjalistki od malarstwa na tkaninach uczestnicy spotkania zagłębią się w tajniki malowania na jedwabiu i innych materiałach oraz wykonają, wymalują i przyozdobią przepiękne woreczki ozdobne na różnego rodzaju bibeloty, zapachy czy drobne prezenty dla najbliższych. Podczas zajęć używane będzie białe płótno oraz farby, które zapewniają organizatorzy spotkania.

*DECOUPAGE NA TKANINIE Z MAŁGORZATĄ KLIMA - Pracownia Artystyczna Kredens

Kto powiedział, że metody decoupagu można stosować tylko na drewnianych skrzynkach? Równie ciekawe efekty możemy uzyskać wykorzystując technikę serwetkową na różnego rodzaju tkaninach. Pod okiem Małgorzaty Klima uczestnicy spotkania nauczą się jak w kilku krokach wyczarować i ozdobić przepiękne torby z motywem Decu.

 Ponadto wiele innych atrakcji:

- Wystawa prac gości specjalnych VIII edycji Pani Dominiki Radzikowskiej i Małgorzaty Klima w tym między innymi kury ozdobne - jakich świat nie widział w tiulowej biżuterii, malarstwo - akwarele z kurami, rękodzieło, autorska odzież i biżuteria Dominiki Radzikowskiej - cudne sukienki, wdzianka, poncza, etole... Gąszcz dodatków efektownych takich jak biżuteria. Wszystko zaprojektowane i własnoręcznie wykonane. Proste formy, wysokogatunkowe tkaniny a na nich ręcznie malowane obrazy...

- Kulinarne pyszności Małgorzaty Klima - pieczony chlebek z otrąb pszennych i własne masełko-jednym słowem bukiety z chleba i chlebowe koszyki –pyszne i bardzo zdrowe. Wszystko w ręcznie robionej oprawie:)

- Dla każdej Pani coś wyjątkowego!:) Porady na temat pielęgnacji twarzy oraz zabiegi upiększające (zabieg z kwasem hialuronowym).

- pamiątkowe zdjęcia

- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji

- konkursy z cennymi nagrodami!

Wstęp: 40 zł


 Zapisy i informacje: info@mamycel.pl


UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz